O firmie:


Nazwa firmy: toPROMO Advertising Group

Domena: https://topromo.pl/

Adres: Jędrzeja Śniadeckiego 28/4

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 33 487 05 40Opis:


Firma toPROMO od wielu lat zajmuje się produkcją kasetonów i liter 3D. Dokłada wszelkich starań, by każdemu klientowi doradzić najlepsze rozwiązanie i wykonać dla niego zamówienie zgodnie z życzeniem. Dbałość o zadowolenie klienta przyczynia się do nieustannego doskonalenia usług i wdrażania nowoczesnych technologii.

Litery przestrzenne oferowane przez producenta wykonywane są z trwałych materiałów. Energooszczędne światło LED zapewnia im dobre oświetlenie i jednocześnie możliwość długotrwałego korzystania z produktu. Dzięki solidnemu wykonaniu litery mogą być umieszczane na zewnątrz bez obawy o ich zniszczenie przez trudne warunki atmosferyczne.

Jeśli chcesz zagwarantować swojej marce widoczność i zadbać o jej nowoczesny wizerunek, możesz mieć pewność, że dobrym rozwiązaniem będą litery blokowe. Producent dołoży wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania. Każde z zamówień realizowane jest z zaangażowaniem i troską o satysfakcję klienta. Odwiedź stronę internetową firmy, na której znajdziesz więcej szczegółów o ofercie oraz galerię z przykładowymi realizacjami liter przestrzennych.

Data dodania: 27-04-2020

Opinie o toPROMO Advertising Group


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (5 z 1 głosów)